14.06.2019

10 мамыр күні Лесной орта мектебінде 9 сынып оқушылары үшін мектеп бітіру түлектерінің кеші өтті.Мерекелік безендірілген акті залында мектеп директоры Л.В.Ерке салтанатты түрде түлектердің  білім туралы алғашқы құжаттарын тапсырды.Ақ тілектерімен Лесной селолық округінің әкімі С.К.Жанабаев, «Каменка селосының №2 агротехникалық колледжі» КММ атынын В.М.Доценко,алғашқы ұстаздары В.Г.Редькина,сынып жетекшілері А.И.Ким сөз сөйледі.Балалар өздерінің сүйікті ұстаздары мен ата-аналарына алғыс ретінде лирикалық әуенге толы өлең – жырларымен, билерімен, мектеп өміріне байланысты әзіл-ойындарымен концерттік бағдарламасын ұсынды.

Мектеп қабырғасынан шығып, орта арнайы білім беру мекемелеріне білім алуға жол тартқан жас түлектер,сіздерге ақ жол тілейміз!Білімін алтын ұя - мектебінде жалғастыруды шешкен жас түлектер, толық орта білім алуға қош келдіңіздер!